Instytut Rynku Hotelarstwa
2016-05-30/
Akademia IRH: Organizacja Działu Sprzedaży w Hotelu, techniki i narzędzia skutecznego sprzedawcy - 16-17 czerwca.

 Dwudniowy warsztat praktyczny zatytułowany skierowany do szefów sprzedaży w hotelach, do samych handlowców a także do właścicieli hoteli, którzy chcą wiedzieć jak zorganizować struktury sprzedażowe w hotelu i jak później kontrolować efekty ich pracy.

Pierwszy dzień poświęcony zostanie organizacji działu, możliwościom optymalizowania zadań w ramach określonej struktury oraz sposobom zwiększenia efektywności pracy w ramach działu.

Drugi dzień w większości zbudowany z ćwiczeń praktycznych pozwoli uczestnikom zapoznać się z technikami i narzędziami skutecznej sprzedaży.
 

więcej

2016-05-05/
19-20 maja - Zarządzanie służbą pięter w hotelu.

Celem szkolenia jest weryfikacja i poprawa działań w zakresie zarządzania personelem w dziale houskeepingu oraz przyjętej polityki kadrowej, wypracowanie odpowiednich rozwiązań zwiększających efektywność pracy pracowników. Zdobyta wiedza umożliwi podniesienie kwalifikacji osób biorących udział w procesie zarządzania obiektem, a tym samym przyczyni się do zwiększenia jakości pracy działu. więcej

2016-04-30/
12-13 maja - revenue management poziom podstawowy - Ewa Rożnowska

Od wielu lat to szkolenie cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Zasłużenie. Już na poziomie podstawowym, który właśnie organizujemy, wymaga inteligencji, wyobraźni i pewnego doświadczenia. Nagrodą jest dwa dni prawdziwego maratonu  wiedzy na temat związany z revenue management. Bardzo polecamy.

więcej

archwium aktualności

O Instytucie

O instytucie

Instytut Rynku Hotelarskiego. Rekomendowany przez hotelarzy. Nasza misja i wartości. Produkty i usługi.

dowiedz się więcej

Edukacja

Edukacja

Informacje o szkoleniach menadżerskich oraz dla pracowników liniowych. Konferencje, warsztaty, seminaria. Poznaj terminy, tematy i programy spotkań.

dowiedz się więcej

Doradztwo

Doradztwo

Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Doradztwo na etapie planowania i realizacji inwestycji. Wsparcie dla hoteli działających na rynku. Przeczytaj referencje!

dowiedz się więcej

Publikacje

Publikacje

Dla hotelarzy. Dla inwestorów. Dla architektów. Dla dostawców. Do poczytania, pooglądania i uzupełnienia biblioteki.

dowiedz się więcej

Misje gospodarcze

Misje gospodarcze

Poznawaj nowe trendy i technologie na rynku produktów i usług dla hoteli. Podróżujemy po świecie w poszukiwaniu najskuteczniejszych rozwiązań! Dołącz do nas!

dowiedz się więcej

Baza wiedzy

Baza wiedzy

Wieloletnie doświadczenie edytorskie i nasza chęć dzielenia się wiedzą, czyli artykuły ze wszystkich archiwalnych wydawnictw IRH.

dowiedz się więcej

Instytut Rynku Hotelarskiego

Instytut Rynku Hotelarskiego to działający wyłącznie na rynku hotelarskim wiodący polski dostawca usług szkoleniowych i doradczych. Wydawca profesjonalnych publikacji dla hotelarzy: „Hospitality” Kwartalnik Menedżerów Hotelarstwa, „Poradnik Inwestora Hotelowego”, „Katalog Produktów dla Hoteli” (kilka tysięcy branżowych odbiorców rocznie).

IRH od kilku lat organizuje liczne konferencje, seminaria, warsztaty, szkolenia dla hotelarzy, inwestorów; w 2008 roku wzięło w nich łącznie udział ponad 900 osób w Polsce (w ciągu trzech lat: 2000 osób). Od trzech lat organizujemy Akademię Menedżerów Hotelarstwa, kilkumodułowy kurs dla kadry zarządzającej hoteli.

Jesteśmy partnerem najważniejszych imprez targowych dla branży w Polsce organizując seminaria na targach (m.in. InvestHotel w Poznaniu, HoReCa w Krakowie); jesteśmy partnerem zagranicznych operatorów targowych organizując misje gospodarcze (SIAGuest Rimini, Equip Hotel Paryż)... czytaj więcej o IRH

Katalog produktów dla hoteli

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowinkami na rynku produktów i usług dla hoteli.

Przejdź do katalogu

Monitoring rynku hotelarskiego

MRH

Monitoring Rynku Hotelarskiego to unikalny program analizy konkurencji specjalnie dedykowany dla uczestników rynku hotelarskiego w Polsce.

www.hospitality.pl

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem 22 22 460 30 lub przez formularz kontaktowy: