Instytut Rynku Hotelarstwa
2016-09-23/
Akademia Menedżerów Hotelarstwa – Jesień 2016

Otwieramy nabór do kolejnego cyklu szkoleń Akademii Menedżerów Hotelarstwa. Przeszkoliliśmy kilka tysięcy osób z kilkuset hoteli w Polsce. Naszymi klientami jest kadra zarówno z hoteli sieciowych jak indywidualnych. Jakość naszych szkoleń jest niezmiennie wysoka, o czym świadczą bardzo wysokie oceny wystawiane przez uczestników. Zapraszamy! Więcej informacji tutaj

więcej

2016-08-12/
22 września: Forum Inwestycji Hotelowych, Hotel Marriott Warszawa

Nowoczesne hotelarstwo to naszym zdaniem splot trzech elementów: designu, który sprawia, że w internecie chcemy kupić dany hotel, marketingu, który poprzez swoją oprawę przekonuje nas na stronie internetowej hotelu, i jego promocji zewnętrznej, że design ma swoje głębsze oparcie w jakości komunikacji marketingowej oraz jakość obsługi, dzięki której ugruntowujemy swoje przekonanie, że warto do tego miejsca wrócić.

Zapraszamy do udziału w XIII. Edycji dorocznej konferencji Forum Hotelowe organizowanej przez Instytut Rynku Hotelarskiego.

więcej

2016-08-11/
Hotel Investors Meeting 2016

To wydarzenie dla osób zainteresowanych skutecznym, szybkim i fachowym definiowaniem i wdrażaniem hotelarskich projektów inwestycyjnych, a także poprawą działalności istniejących już hoteli. Odbędzie się on w dn. 26-27 września br. w Poznaniu podczas Targów Wyposażenia Hoteli Invest Hotel. więcej

2016-06-14/
Katalog produktów dla hoteli 2016

Opublikowaliśmy Katalog Produktów dla Hoteli 2015. To już dziesiąta edycja jedynej takiej publikacji na polskim rynku! Katalog jest dystrybuowany bezpłatnie - otrzymują go uczestnicy naszych konferencji, warsztatów i szkoleń podczas spotkań które organizujemy w ciągu roku, a także nasi klienci,do których wyślemy go pocztą.

Jeśli chcesz otrzymać Katalog - prześlij na adres biuro@irh.pl swoje imię, nazwisko oraz adres pocztowy, otrzymasz Katalog wciągu kilku dni. Oprócz ciekawych artykułów o tym, jak projektuje się hotele w Polsce oraz na świecie, jakie są najnowsze trendy i nowinki, znajdziecie tu Państwo rekomendacje wielu produktów i usług dla hoteli. Zapraszamy do inspirującej lektury.

więcej

archwium aktualności

O Instytucie

O instytucie

Instytut Rynku Hotelarskiego. Rekomendowany przez hotelarzy. Nasza misja i wartości. Produkty i usługi.

dowiedz się więcej

Edukacja

Edukacja

Informacje o szkoleniach menadżerskich oraz dla pracowników liniowych. Konferencje, warsztaty, seminaria. Poznaj terminy, tematy i programy spotkań.

dowiedz się więcej

Doradztwo

Doradztwo

Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Doradztwo na etapie planowania i realizacji inwestycji. Wsparcie dla hoteli działających na rynku. Przeczytaj referencje!

dowiedz się więcej

Publikacje

Publikacje

Dla hotelarzy. Dla inwestorów. Dla architektów. Dla dostawców. Do poczytania, pooglądania i uzupełnienia biblioteki.

dowiedz się więcej

Misje gospodarcze

Misje gospodarcze

Poznawaj nowe trendy i technologie na rynku produktów i usług dla hoteli. Podróżujemy po świecie w poszukiwaniu najskuteczniejszych rozwiązań! Dołącz do nas!

dowiedz się więcej

Baza wiedzy

Baza wiedzy

Wieloletnie doświadczenie edytorskie i nasza chęć dzielenia się wiedzą, czyli artykuły ze wszystkich archiwalnych wydawnictw IRH.

dowiedz się więcej

Instytut Rynku Hotelarskiego

Instytut Rynku Hotelarskiego to działający wyłącznie na rynku hotelarskim wiodący polski dostawca usług szkoleniowych i doradczych. Wydawca profesjonalnych publikacji dla hotelarzy: „Hospitality” Kwartalnik Menedżerów Hotelarstwa, „Poradnik Inwestora Hotelowego”, „Katalog Produktów dla Hoteli” (kilka tysięcy branżowych odbiorców rocznie).

IRH od kilku lat organizuje liczne konferencje, seminaria, warsztaty, szkolenia dla hotelarzy, inwestorów; w 2008 roku wzięło w nich łącznie udział ponad 900 osób w Polsce (w ciągu trzech lat: 2000 osób). Od trzech lat organizujemy Akademię Menedżerów Hotelarstwa, kilkumodułowy kurs dla kadry zarządzającej hoteli.

Jesteśmy partnerem najważniejszych imprez targowych dla branży w Polsce organizując seminaria na targach (m.in. InvestHotel w Poznaniu, HoReCa w Krakowie); jesteśmy partnerem zagranicznych operatorów targowych organizując misje gospodarcze (SIAGuest Rimini, Equip Hotel Paryż)... czytaj więcej o IRH

Katalog produktów dla hoteli

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowinkami na rynku produktów i usług dla hoteli.

Przejdź do katalogu

Monitoring rynku hotelarskiego

MRH

Monitoring Rynku Hotelarskiego to unikalny program analizy konkurencji specjalnie dedykowany dla uczestników rynku hotelarskiego w Polsce.

www.hospitality.pl

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem 22 22 460 30 lub przez formularz kontaktowy: